Ana Menü
 
Hakkımızda
 
Üyelerimiz
Burs Başvurusu
CV Bırakın
 
Mail Grubumuz
E-posta adresiniz:
 
Elazığ Tanıtım Filmi
 
Elzaığ yerel Gazeteler
 
Elazığ Uydu Görünümü
 
Elazığspor
 
Kültür ve Turizm
 
Son Dakika
 
 
Üyeler

Arama Kriteri Seçin
Aramak İstediğiniz Özelliği Girin
 
   

Ad Soyad Üniversite Bölüm
1 Abbas Tolan ınönü Sağlık Memuru
2 Abbas Bakır Osmangazi Endüstri Müendisliğih
3 Abdulaziz Olgun Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
4 Abdulbaki Ercan Selçuk Halkla Ilişkiler Ve Tanıtım
5 Abdulkadir Kaymaz Firat Tıp
6 Abdullah Molu Anadolu Işletme
7 Abdullah Güneş Firat Coğrafya
8 Abdullah Gül Firat Su ürünleri Fakültesi
9 Abdullah Genç Karadeniz Teknik Işletme
10 Abdullah Korkmaz Abant ızzet Baysal Türkçe öğretmenliği
11 Abdullah Burak Karakaya Firat Inşaat
12 Abdullah Gökhan Tuğan Bogaziçi Ingiliz Dili Ve Edebiyatı
13 Abdullah Mesud Septioğlu Yakındoğu Elektrik Elektronik Müh
14 Abdulsamet ülgen Dokuz Eylül Tıp
15 Abdulselam Bıçak Selçuk Işletme
16 Abdurrahman Akdemir Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
17 Abdurrahman Elçeri Karadeniz Teknik Jeofizik Mühendisliği
18 Abdussamet Aydın ıstanbul Iktisat(ingilizce)
19 Abdülkadir Sarıbay Gazi Makine Mühendisliği
20 Adem Yıldırım Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
21 Adnan Ylgn Firat Dış Ticaret
22 Ahmet Sürgün Karadeniz Teknik Turizm Meslek Yüksek Okulu
23 Ahmet Aydın Karadeniz Teknik Elektrik Elektronik Mühendisliği
24 Ahmet Tiryaki Akdeniz Besyo
25 Ahmet çınar Nigde Işletme
26 Ahmet özbay Afyon Kocatepe Polis Meslek Yüksek Okulu
27 Ahmet Selçuk Dumlupinar Işletme
28 Ahmet Yentür Gazi Eczacılık
29 Ahmet Kaya Yüzüncü Yil Inşaat Teknolojisi
30 Ahmet Aydın ıstanbul Iktisat
31 Ahmet Bilici Firat Fizik
32 Ahmet Ertarğın Dumlupinar Kimya
33 Ahmet Selcuk Dumlupinar Isletme
34 Ahmet öztürk Fatih Endüstri Mühendisliği(ing)
35 Ahmet Yüksel Karadeniz Teknik Elektrik Elektronik
36 Ahmet Bosat Süleyman Demirel Jeofizik Mühendisliği
37 Ahmet Baran Selçuk Firat Inşaat Mühendisliği
38 Ahmet Bilal öztürk Afyon Kocatepe Iktisat
39 Ahmet Cemil çelik Selçuk Mimarlık
40 Ahmet Eralp Küçük Fatih Bilgisayar Muhendisliği
41 Ahmet Erhan özçelik ıstanbul Işletme
42 Ahmet Hadi Talu Cumhuriyet Jeofizik Müh.
43 Ahmet Inanç şık ınönü Kimya
44 Ahmet Nihat Bulut Firat Jeoteknik Teknikerliği
45 Akın Uca Aksaray Inşaat Müh.
46 Akın Ergür Firat Süt Ve Süt ürünleri
47 Akın Uca Yildiz Teknik Endüstri Müh.
48 Aksu Atabay Anadolu Işletme
49 Alev Karakaş Gaziantep çocuk Gelişimi
50 Alı Covdarov Beykent 55
51 Ali Bat Karadeniz Teknik Biyoloji öğretmenliği
52 Ali özbey ınönü Kimya
53 Ali Gözetleyen Ankara Böte
54 Ali Uzun Bogaziçi Endüstri Mühendisliği
55 Ali Burak Aktaş Firat Jeoloji Muhendisliği
56 Ali çağrı Demi>rel Marmara Eczacılık
57 Ali Emrah Arpa Osmangazi Işletme
58 Ali Feyyaz Tanyıldızı Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
59 Ali Islam Dinç Uludag Işletme
60 Ali Turgut ışık Bogaziçi Elektrik Elektronik Müh.
61 Alp Buğra Aydın Firat Inşaat Muhendisliği
62 Alp Eren çınar Kahramanmaras Sütçü ımam Işletme
63 Alper çelik Firat Veteriner
64 Alper Baş Cumhuriyet Elektirik
65 Alper Yılmaz Firat Sınıf öğretmenliği
66 Alper Demirtaş Firat Fizik
67 Alper Oku Erciyes Inşaat Mühendisliği
68 Alper Demir Selçuk Bilgisayar Programcılığı
69 Alper Demir Selçuk Bigisayar Programcılığı
70 Alper Sabri Talu Dokuz Eylül Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
71 Alperen öbek Firat Inşaat Mühendisliği
72 Alperen Servi Gazi Tıp
73 Anar Panahpv Ortadogu Teknik Elektrik Elektronik
74 Anıl Akar Firat Elektrik Elektronik Mühendisliği
75 Anıl Utku Kocaeli Bilgisayar Müh.
76 Arif Ata Yildiz Teknik Makına Muh
77 Arif Tat Firat Fen Bilgisi öğretmenliği
78 Arif Demirbaş Uludag Tıp
79 Asli Anil Fatih Biyoloji-mba
80 Asuman Ertem Firat Kimya
81 Atıf Ertuğrul Kan Firat Bilgisayar Mühendisliği
82 Atilla Ucal Cumhuriyet Maden Mühendisliği
83 Atilla Sinan Karakoçan Uluslararasi Mimarlık
84 Ayçe Merve çelikel Yeditepe Elektrik Elektronik Mühendisliği
85 Aydan Dayı Gazi Eczacılık
86 Aydın Bezgin Dumlupinar Harita Kadastro
87 Ayetullah Apaydın Haliç Işletme
88 Ayhan Bakır Gazi Hukuk
89 Aykut Ekici Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
90 Aykut Gökhan Mersin Mimarlık
91 Ayşe Geçkil Firat Bilgisayar Mühendisliği
92 Ayşe Yazgın Ortadogu Teknik Maden Müh.
93 Ayşe Yener Osmangazi Hemşirelik
94 Ayşe Yıldırım Firat Yapı Ressamlığı
95 Ayşenur Dinç Yeditepe Matematik öğretmenliği
96 Aytac Gunal Erciyes Iktisat
97 Bahadır Ateş Firat Matematik
98 Bahadır Kaya Uludag Tıp
99 Bahadır Akman ıstanbul Hukuk
100 Bahadır Demir ıstanbul Hukuk Fakültesi
101 Bahri Bayrak Firat Ilköğretim Matematik öğretmenliği
102 Baki Güzel Firat Inşaat Mühendisliği
103 Başak Duman Doğu Akdeniz Pdr
104 Başak şaman ınönü Kamu Yönetimi
105 Başar Kaya Yildiz Teknik Makine Müh.
106 Batuhan Tatar Firat Fizik
107 Batuhan Kılıç Zonguldak Kara Elmas Jeodezi Ve Fotogrametri Müh.
108 Batuhan Kürşad Akgül Selçuk Kamu Yönetimi
109 Bayram çelikel Erciyes Diş Hekimliği
110 Bedrettin çözgen Firat Tıp
111 Bedriye Selmanoglu Bahçeşehir Iç Mimarlık Ve çevre Tasarımı
112 Begüm Tunasoylu Hacettepe Diş Hekimliği
113 Behzat Cem Alsancak Mugla Kamu Yönetimi
114 Bekir Kaya On Dokuz Mayis Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik
115 Bekir M. Mavus Yildiz Teknik Bilgisayar
116 Berat çaykara Karadeniz Teknik Işletme
117 Berat Fatih Batmaz Yakındoğu Uluslararası Ilişkiler
118 Berna üzel Marmara Ingilizce öğretmenliği
119 Betül Ay ıstanbul Bilgisayar Mühendisliği
120 Betül Buke Karaçin Hacettepe Uluslararas Ilişkiler
121 Beyza Yüksel Dokuz Eylül Tıp
122 Bilal Atıcı Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
123 Bilal Gümüşoğlu Afyon Kocatepe Maliye
124 Bilal Demiroğlu Firat Tıp
125 Bilal Erol ınönü Ekonometri
126 Biracan Doğan Beykent Bankacılık Ve Finans
127 Buğra Demirtaş Ortadogu Teknik Inşaat Mühendisliği
128 Buğra Yaşar ınönü Kamu Yönetimi
129 Buğra çetin Firat Tıp
130 Buğra Deveci Atatürk Inşaat Mühendisliği
131 Buğra Akarsu Mersin Mimarlık
132 Buket özer Dokuz Eylül Endüstri Mühendisliği
133 Buket Koparan Yildiz Teknik şehir Ve Bölge Planlama
134 Buket Kaya Yüzüncü Yil Eğitim Fakültesi Fenbilimleri öğretmenliği
135 Burak Kazan Yildiz Teknik Elektranik Ve Haberleşme Müh.
136 Burak Kaçmaz Firat Jeoloji Mühendisliği
137 Burak Bayrak ıstanbul Elektrik Elektronik Mühendisliği
138 Burak Keser Kocaeli Tıp
139 Burak Biğiş Sakarya Besyo
140 Burak özer Dokuz Eylül Hukuk
141 Burak Gülcemal Karadeniz Teknik Iktisat
142 Burak Demirci Marmara Işletme
143 Burak Demirci Marmara Işletme
144 Burak Duman Erciyes Diş Hekimliği
145 Burak Yücel ınönü Muhendislik
146 Burak Yerli Anadolu Işletme
147 Burak Kılınc Celal Bayar Makina
148 Burak Orhan Gaziantep Makine Müh.
149 Burak Yıldırım Hacettepe Tarih
150 Burak Hazman Mustafa Kemal Su ürünleri Fakültesi
151 Burak Yıldırım Hacettepe Tarih
152 Burak Halisçelik Marmara Fen Ve Teknoloji öğretmenliği
153 Burak Polat Balikesir Elektrik
154 Burak Erdem ıstanbul Istanbul Aydın üniversitesi Ekonomi Finans
155 Burak Tandoğan Abant ızzet Baysal Biyoloji
156 Burak Toğaçar Abant ızzet Baysal Kamu Yönetimi
157 Burcu özcan ıstanbul Iktisat
158 Burcu öztürk Ankara Hukuk
159 Burcu Bal Atatürk Okulöncesi öğretmenliği
160 Burcu Engin Mugla Teknik Eğitim
161 Burcu Tuğyan Firat Yapı Ressam öğretmenliği
162 Burhanettin Yıldırım Firat Fen Bilgisi öğret.
163 Büşra Cengiz Firat Tıp Fakültesi
164 Büşra Güzel Mersin Okul öncesi öğretmenliği
165 Büşra Ceylan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Istatistik
166 Cafer Sezgin Marmara Ekonometri
167 Cağlar Ince Firat Inşaat
168 Can Eren Aladağ ıstanbul Teknik Bilgisayar Müh.
169 Canan Yıldırım Ankara Tıp
170 Cansu Sür Firat Tıp
171 Celal Yıldız ıstanbul Işletme
172 Celal şahin Marmara Işletme(ingilizce)
173 Celal Kaya Fatih Sosyoloji
174 Cem Güleç Selçuk Endüstri Mühendisliği
175 Cem Yazgın Karadeniz Teknik Harita Kadastro
176 Cemal Yılmaz Kahramanmaras Sütçü ımam Iktisat
177 Cemil Hadi Bulut Firat Devlet Konservatuvarı Türk Musikisi Temel Bilimler
178 Cengiz Demirbağ ıstanbul Istanbul Tıp
179 Ceren öztürk Uludag Ingilizce öğretmenliği
180 Cihan Yılmaz Anadolu Işletme
181 Cihan Puşulu Yaşar Endustri Mühendisliği
182 Cihan Tanrıverdi Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
183 Cihan Akpolat Karadeniz Teknik Ekonometri
184 Cihan Erdem Hacettepe Matematik
185 Cihan Nurkalem Karadeniz Teknik Jeoloji Müh.
186 Cihangir Aktaş Karadeniz Teknik Işletme
187 Cihangir Bayrak Trakya Ziraat Mühendisliği/tarım Ekonomisi
188 Cihat Yıldırım Dokuz Eylül Inşaat Mühendisliği
189 Cihat Can Susam Firat Jeoloji Mühendisliği
190 çağatay Gülyağı Atatürk Sigorta Ve Bankacılık
191 çağatay Bulut Yildiz Teknik Bilgisayar Mühendisliği
192 çağatay Betedin çankaya Endüstri Mühendisliği
193 çağdaş Yurt Ankara Mülkiye Siyaset Bilimi Ve Kamu Yonetimi
194 çağdaş Yavuz Karadeniz Teknik Jeofizik Mühendisliği
195 çağla Güleç Doğuş Hukuk
196 çağlar Biricik Celal Bayar Otomotiv
197 çağlayan Karataş Selçuk Maden Mühendisliği
198 çağrı Uçar Bahçeşehir Hukuk
199 çayan Denek Bahçeşehir Endustri
200 çiğdem Sarı Firat Hemşirelik
201 D. Cafer Gümüşboğa Kocaeli Jeoloji Mühendisliği
202 Damla Okubay Alyamaç Firat Matematik
203 Damla Içkilli Firat Bilgisayar Mühendisliği
204 Deha çetin Firat Tıp
205 Demet Uğur Firat Fizik
206 Demet ışık Yildiz Teknik çevre Müh.
207 Demet Durmaz ıstanbul Hukuk
208 Demet Gökmen Firat Böte
209 Deniz Bakır Firat Yapı Ressamlığı öğretmenliği
210 Deniz Türkmen Harran Türk Dili Ve Edebiyatı
211 Dergah Zeybel Kahramanmaras Sütçü ımam Elektrik & Elektronik Mühendisliği
212 Derya Erdem Gazi Kuaförlük Ve Güzellik Bilgisi öğretmenliği
213 Didem Günaydın çağ Ingiliz Dili Ve Edebiyatı
214 Didem Demir Gazi Eczacılık
215 Didem Karakaya Firat Fen Bilgisi öğretmenliği
216 Dilek Pala Firat Gıda Teknıkerlıgı
217 Doruk Ziya Okubay Marmara Eczacılık
218 Dorukhan Dikmeli Fatih Hukuk
219 Dursun Ayaz Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
220 Duygu Tosun Abant ızzet Baysal Ftr
221 Duygu Eray Uludag Türk Dili Ve Edebiyatı
222 Ebru Koktepe Abant ızzet Baysal Kimya(ing)
223 Ebru çeto Fatih Ekonomi
224 Ebru Aydın Selçuk Uluslararası Ilişkiler
225 Ece Turhan Firat Türkçe Eğitimi
226 Eda Gül Erciyes Inşaat Mühendisliği
227 Egemen Cihan Ergen Erciyes Japon Dili Ve Edebiyatı
228 Ejder Karaaslan Uludag Ekonometri
229 Elif üstündağ ıstanbul çalışma Ekonomisi Ve Endüstri Ilişkileri
230 Elif Donat Firat Su ürünleri Fakültesi
231 Elif Turan Osmangazi Maliye
232 Emine Kübra Fidan Firat Bilgisayar öğretmenliği
233 Emirhan Dayı Bahçeşehir Enerji Sis.mühendisliği
234 Emirhan Yetiş Selçuk Işletme
235 Emirhan Pirol Bozok Elektrik-elektronik Mühendiligi
236 Emrah Kılıç Cumhuriyet Diş Hekimliği Fakültesi
237 Emrah ünal Firat Fen Bilgisi öğret.
238 Emrah Sarıyer ıstanbul Teknik Moleküler Biyoloji Ve Genetik
239 Emrah Yıldız Selçuk Böte
240 Emrah Yıldırım Karadeniz Teknik Iktisat
241 Emrah Yıldırım Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
242 Emrah Civalek Gaziantep Işletme
243 Emrah Türk Osmangazi Edebiyat
244 Emre Yaşbaş Afyon Kocatepe Maliye
245 Emre Sekin Pamukkale Elektrik-elektronik Müh.
246 Emre Tatar ınönü Jeoteknik Teknikerliği
247 Emre Nozoğlu Uludag Tıp
248 Emre Demirbaş Firat Mermercilik
249 Emre Küçüktağ Ankara Işletme
250 Emre Durman Marmara Eczacılık
251 Emre Aksoy Uludag Maliye
252 Emre Demirbaş Firat Devlet Konservatuarı
253 Emre Güner Firat Elektrik-elektronik Mühendisliği
254 Emrullah Bilhan Dumlupinar Iibf
255 Enes Kılıç Fatih Beden Eğitimi
256 Enes Elçi ıstanbul Işletme
257 Enes Okur Firat Insaat Myo
258 Enes Aslaner Firat Bilgisayar Teknolojileri Ve Programlama
259 Enes Doğan Akdeniz Işletme
260 Enes Baloğlu Trakya Maliye
261 Enes özbay Dokuz Eylül Maliye
262 Enes özbay ıstanbul Ticaret Hukuk
263 Engin Kısak ınönü Tıbbi Laboratuvar
264 Engin Kısak ınönü Tıbbi Laboratuvar
265 Enver Kağan Atikeler Hacettepe Eczacılık
266 Eralp ülgen Aksaray Inşaat
267 Eray Topuz Gazi Türkçe Eğitimi Bölümü
268 Eray Ekin Sezgin Karadeniz Teknik Işletme
269 Erdal özbay Girne Amerikan Bilgisayar Mühendisliği
270 Eren Demir Firat Tıp
271 Eren Aksoy Mersin Makine Mühendisliği
272 Ergün Aslan Firat Su ürünleri Fakültesi
273 Erhan Tiryaki Yildiz Teknik Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği
274 Erhan Duş Karadeniz Teknik Orman Endüstri Mühendisliği
275 Erhan Karabulut Karadeniz Teknik Bilgisayar Mühendisliği
276 Erhan Günel Afyon Kocatepe Maliye
277 Erhan şen Gaziantep Ingiliz Dili Ve Edebiyatı
278 Erhan Namlı Sakarya Işletme
279 Erkan Atıcı Firat Tıp
280 Erkan Berdibek Firat Sınıf öğretmenliği
281 Erkan Gülter Marmara Işletme
282 Erkut Er Yildiz Teknik Harita Mühendisliği
283 Ersin Elmacı Mehmet Akif Ersoy Bys
284 Ersin Kuvat Mustafa Kemal Besyo
285 Ertuğrul Gül Firat çevre Mühendisliği
286 Ertuğrul Cambay Firat Inşaat Müh
287 Ertuğrul Erhan ınönü Müzik öğretmenliği Programı
288 Esen Inal Erciyes Inşaat Mühendisliği
289 Esengül Yerli Selçuk Işletme
290 Esgi Ayhan Afyon Kocatepe Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
291 Esma Akçiçek Afyon Kocatepe Edebiyat
292 Esma özkaya ınönü Isletme Ikinci ögretım
293 Esmanur Karataş Başkent Patoloji
294 Esra Inci Firat Tıp
295 Esra Ozan Bilkent Endüstri Mühendisliği
296 Esra Genç Firat Tıp Fakültesi
297 Esra Büyükoğlan Afyon Kocatepe Iktisat
298 Evren Barış Bican Yildiz Teknik Inşaat Mühendisliği
299 Eyüp üstündağ Firat Fizik
300 Eyüp Can Bulut Gazi Işletme
301 Eyyüp Güleç Atılım Işletme
302 Eyyüp Aydın Firat Beden Eğitimi Spor Yöneticiliği Bölümü
303 Ezgi Setenay Demir Kocaeli Atçılık Ve Antrenörlüğü
304 Faruk Arslan Firat Fizik
305 Faruk Algül Firat Makine Müh.
306 Fatih Canpolat Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
307 Fatih Tekin Gazi Eğitim Fakültesii
308 Fatih Karaağaç Doğu Akdeniz Elektrik-elektronik
309 Fatih Karataş Gaziantep Fizik Mühendislii
310 Fatih Erdem Dicle Diş Hekimliği
311 Fatih Sis Karadeniz Teknik Jeoloji Müh.
312 Fatih Erdoğan Marmara Hukuk
313 Fatih Kaya Osmangazi Maliye
314 Fatih Yıldız Karadeniz Teknik Işletme
315 Fatih Karaağaç ınönü Işletme
316 Fatih Karaataş ınönü Işletme
317 Fatih özçoban Afyon Kocatepe Harita Mühendisliği
318 Fatih Rahman Uludag Tıp
319 Fatih Türker Uludag T.b.m.y.o
320 Fatih Işkur Sakarya Bilgisayar Mühendisliği
321 Fatih Türkoğlu Selçuk Muhasebe
322 Fatih Kıraçlı Selçuk Harita Ve Kadastro
323 Fatih Karaagac Doğu Akdeniz Elektrik Elektronik Müh.
324 Fatih Ahmet Tekin Firat Fizik
325 Fatih Ahmet Kaymaz Akdeniz Turizm Işletmeciliği
326 Fatih Emre Doğan Dokuz Eylül Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
327 Fatih Kemal Süt Atılım Hukuk
328 Fatih Mehmet Tabur ıstanbul Tıp
329 Fatma Bulut ınönü Iktisat
330 Fatma Onur Anadolu Sosyal Hizmetler
331 Fehmi Volkan Doğan ınönü Işletme
332 Ferdi Saltek Karadeniz Teknik Bilgisayar Mühandisliği
333 Ferdi Bakır Abant ızzet Baysal Mobilya Ve Dekorasyon öğretmenliği
334 Ferhat Genç Afyon Kocatepe Yapı öğretmenliği
335 Fethi Baran çimen çanakkale 18 Mart Turizm Işl. Ve Otl. Yo.
336 Feti A Hmet Bağdere Kahramanmaras Sütçü ımam Tekstil Mühndisliği
337 Feti Ahmet Esmez Gazi Diş Hekimliği
338 Fırat şimşek Gazi Uluslararası Ilişkiler
339 Fırat Saymaz ınönü Maden Mühendisliği
340 Filit çakmak Firat Bilgisayar Ve öğretim Tek. öğrt.
341 Funda Saygılı Firat Ebelik
342 Furkan örs Anadolu Iktisat
343 Furkan Karahüseyinoğlu ınönü Iktisadi Ve Idari Bilimler
344 Furkan Sevinç Firat Makina Mühendisligi
345 Furkan Demirel Doğu Akdeniz Bankacılık Ve Finans
346 Furkan örs Anadolu ıktısat-ısletme
347 Furkan Keleştimur Ortadogu Teknik Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
348 Furkan Arslan Yildiz Teknik Harita Mühendisliği
349 Furkan Demirel Firat Inşaat
350 Gamze Uçar Uludag Tıp
351 Gamze Demiralp Adnan Menderes Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu
352 Gamze Pelin Aksoy Firat Bilgisayar öğretmenliği
353 Gencay Yüksel Firat Inşaat Mühendisliği
354 Gizem Günay Atılım Halkla Ilişkiler Ve Reklamcılık
355 Gizem Güliter Uludag Tıp
356 Gökay Gün Kocaeli Fizik öğret.
357 Gökcen Kizirgil Anadolu Işletme (ingilizce)
358 Gökhan Gülyaşar Marmara Tıp
359 Gökhan Aytekin On Dokuz Mayis Hemşirelik
360 Gökhan Kılıç Firat Eem
361 Gökhan Deniz Yildiz Teknik Elektrik Mühendisliği
362 Gökhan Gökalp Gazi Tıp
363 Gökhan Karakaya ınönü Eczacılık
364 Gökhan Kıraç Firat Tıp
365 Gökhan öz Marmara Sosyal Bilgiler öğretmenliği
366 Gökhan Korkmaz Trakya Bilgisayar Programcılığı
367 Gökhan ünal Selçuk Harita Ve Kadasto
368 Gökhan Dargıç Afyon Kocatepe Fizik I.ö.
369 Gökmen özmen Marmara Hukuk
370 Göknur Yaşa Selçuk Kimya
371 Göktem çolban ınönü Turizm Ve Otel Işletmeciliği
372 Görkem Sönmez Kahramanmaras Sütçü ımam Elektrik Elektronik Mühendisliği
373 Görkem Demirbağ Haliç Psikoloji
374 Gözde Uçar Bahçeşehir Hukuk
375 Gül Ercömert Marmara Eczacılık
376 Gül Aslan Hacettepe Ingiliz Dili Ve Edebiyatı
377 Gülçin Akkol Firat Tıp
378 Gülden Kaya Selçuk Diş Hekimliğ*i
379 Güllü Kaya Cumhuriyet Alman Dili Ve Edebiyatı
380 Gülnihal Demir Ankara Sosyolojı
381 Gülnur Erdem ınönü Gıda Mühendisliği
382 Gülsün Emül Erciyes Ilköğretim Matematik öğrtmenliği
383 Gülşen Aydın Ufuk Işletme
384 Gülşen Aydın Ufuk Işletme
385 Güney Gençoğlu Kadir Has Endüstri Mühendisliği (ing).
386 Güray Acar Yildiz Teknik Harita Mühendisi
387 Gürkan şirin Firat Fen Bilgisi öğret.
388 Gürkan Bulut Doğu Akdeniz Bankacılık Ve Finansman
389 Habib Demirelli Firat Fen Edebiyat Fakültesi
390 Hacer Mahmat Hacettepe Bilgi Ve Belge Yönetimi
391 Hacer Kılıç Karadeniz Teknik Maliye
392 Hakan Oral Afyon Kocatepe Tıp
393 Hakan Aydın Uludag Işletme
394 Hakan Yıldız Uludag Hukuk
395 Hakan Yıldız Uludag Hukuk
396 Hakkı Kılıç ınönü Maden Mühendisliği
397 Halıl ıbrahım Kose Adnan Menderes Sosyal Hizmet
398 Halis Yüksel Firat Makine
399 Halis Burak Türan Dokuz Eylül Iktisat
400 Haluk Turmuş Mugla Elektirik
401 Handan Duri Uludag Uluslararası Ilişkiler
402 Harun Altun Zonguldak Kara Elmas Türkçe öğretmenliği
403 Harun Demirel Fatih Işletme
404 Harun Karakaya Atılım Halkla Ilişkiler Ve Reklamcılık
405 Harun Yıldız Yildiz Teknik Inşaat Mühendisliği
406 Harun Doğan Sakarya Jeofizik Mühendisliği
407 Harun özdemir Uludag Tıp
408 Harun Karaduman Erciyes Eczacılık
409 Harun Doğan Sakarya Jofizik Mühendisli
410 Hasan Akbey Dokuz Eylül Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
411 Hasan Yılmaz Adnan Menderes Seyahay Işletmeciliği Ve Turizm Rehberliği
412 Hasan Gülaçtı Fatih Işletme
413 Hasan Ayık Firat Fen Bilgisi öğret.
414 Hasan Yüksel Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
415 Hasan şimşek Karadeniz Teknik Matematik
416 Hasan Kaya Selçuk Makine
417 Hasan üzel Karadeniz Teknik Jeoloji Mühendisliği
418 Hasan Basri Bademci Firat Bilgisayar
419 Hasret öztürk Afyon Kocatepe Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
420 Hatice özcan Sakarya Işletme
421 Hatice Duygu Aydemir Kadir Has Bilgisayar Mühendisliği
422 Haydar özdemir Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
423 Hazal Sekmen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Istatistik
424 Hıdır Düzkaya Gazi Elektrik-elektronik Mühendisliği
425 Hıdır Tanyıldızı ıstanbul Tıp
426 Hilal Ateş Firat Okul öncesi öğretmenliği
427 Hilal Aslan Karadeniz Teknik Maliye
428 Hilal Kılınç Gaziantep Elektrik Elektronik Mühendisliği
429 Hilmi Kaya ıstanbul Sosyal Bilgiler öğretmenliği
430 Hülya Kübra şahin ınönü Iktisat
431 Hüsamettin Genç Karadeniz Teknik Işletme
432 Hüseyin Arslan Anadolu Işletme
433 Hüseyin Ayık Firat Fen Bilgisi öğret.
434 Hüseyin Taş Atatürk Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmenliği
435 Hüseyin Tuna Gazi Teknoloji Mühendisliği
436 Hüseyin Kızluk Erciyes Radyo Tv
437 Hüseyin Adil öner Hacettepe Tıp
438 Hüseyin Emre Yılmaz Karadeniz Teknik Kamu Yönetimi
439 Hüseyin Faruk şimşek Bogaziçi Siyaset Bilimi Ve Ulus. Iliş.
440 Hüseyin Onur Karışmaz Harran Maliye
441 ılgım Yılmaz Ankara Sınıf öğretmenliği
442 Ibrahim Sarıgül Firat Fizik
443 Ibrahim Bektaş Firat Kimya
444 Ibrahim şekercileroğlu Firat Iletişim
445 Ibrahim öztürk Karadeniz Teknik Işletme
446 Ibrahim Uzun Firat Veteriner
447 Ibrahim Orman Afyon Kocatepe Tarih
448 Ibrahim Caner Metin Firat Tıp
449 Ibrahim Mert Yıldırım ıstanbul Teknik Elektirik
450 Ibrahim Tuğrul Gül Firat Inşaat
451 Ilayda Yıldız Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
452 Ilhan Fırat Kılınçer Kocaeli Elektronik Ve Haberleşme Müh.
453 Ilkay Bican Firat Makina Mühendisliği
454 Ilker Oğuz Erdem Marmara Hukuk
455 Ilknur özbay Erciyes Tıp
456 Ilknur özer Selçuk Gıda Mühendisliği
457 Ilter Ağaçkıran Firat Tıp
458 Ilyas Doğan Firat Fen Bilgisi öğret.
459 Ilyas Aladağ Firat Elektrik-elektronik Müh.
460 Ilyas çetin Karadeniz Teknik Harita Mühendisliği
461 Irem Aydın Ufuk Psikoloji
462 Irfan Yaman Fatih Tıp
463 Irfan Sezgin Firat Elektrik öğretmenliği
464 Irfan Inanç Marmara Hukuk
465 Isa Ayyıldız Yakındoğu Türk Dili Ve Edebiyatı
466 Ishak Yıldız ıstanbul Endüstri Mühendisliği
467 Ismail çetin Sakarya Jeofizik
468 Ismail Ercan Karadeniz Teknik Kamu Yönetimi
469 Ismail Bıyıklı Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
470 Ismail Boztarla Karadeniz Teknik Işletme
471 Ismet Izgi Kirikkale Kamu Yönetimim
472 Kaan Küçük Selçuk Bilgisayar
473 Kaan Karaman Marmara Hukuk
474 Kader Canbaz Gaziantep çocuk Gelişimi
475 Kadir Er Firat Fizik
476 Kadir Tura Anadolu Kamu Yönetim
477 Kadir Doğan Dur Kocaeli Uluslararası Ilişkiler
478 Kadir Mirac Daşbilek Firat Su ürünleri Fakültesi
479 Kamil Bilek Azerbaycan Mimarlık Ve Inşaat üni Haita
480 Kasım Tangülü Fatih Bilgisayar Mühendisliği
481 Kasım Açıkdil Firat Fen Bilgisi öğret.
482 Kasım Yıldız ıstanbul ıngilizce ısletme
483 Kayhan Alakuş Karadeniz Teknik Diş Hekimliği
484 Kayhan Aladoğan Afyon Kocatepe Harita Mühendisliği
485 Kayhan Murat Atatürk Arkeoloji
486 Kemal Dündar ınönü Eczacılık
487 Kemal Aytekin Selçuk Iktisat
488 Kemal Aytekin Selçuk Iktisat
489 Koray Kama Dokuz Eylül Inşaat Mühendisliği
490 Koray Fidan Dokuz Eylül Ftr
491 Kubilay Yüzgeç Hacettepe Harita
492 Kübra çelik Firat Inşaat
493 Kübra Arısoy Firat Inşaat
494 Kübra Köremir ıstanbul Tıp
495 Kübra Erarslan Uludag Işletme
496 Kürşat Erman Akdeniz Tıp
497 Kürşat Utku Ege Tıp
498 Kürşat Reşat Demir Ankara Tıp Fakültesi
499 Levent Bakır Dokuz Eylül Tıp
500 M. Fatih Atıcı Lefke Avrupa Mimarlık
501 M. Fatih Kaya Firat Inşaat Teknolojisi
502 M.ali Yıldız ıstanbul Deniz Ulaştırma Ve Işl. Müh.
503 M.celalettin Betedin Firat Mezun
504 M.gökay Borulday Yildiz Teknik Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği
505 M.mutlu Uysal Afyon Kocatepe Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
506 M.rıdvan Gömleksiz Akdeniz Tıp Fakültesi
507 Mahir Sever Kocaeli Harita Mühendisliği
508 Mahmut Taşveren Firat Sınıf öğretmenliği
509 Mahmut Kısak ınönü Kamu Yönetimi
510 Mahsun çeçen Dumlupinar Muhasebe
511 Maruf Sönmez Uludag End. Elektronik
512 Mazlum Büyükkaya Yildiz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
513 Mehmet Toper Bozok Işletme
514 Mehmet Erol Kafkas ığdır Myo Işletme
515 Mehmet Yıldırım Karadeniz Teknik Biyoloji
516 Mehmet Yıldırım Karadeniz Teknik Biyoloji
517 Mehmet Erkan ıstanbul Teknik Insaat
518 Mehmet Topuz Karadeniz Teknik Iktisat
519 Mehmet Gürses Firat Otomotiv
520 Mehmet Poyrazlı Yeditepe Siyaset Bilimi Ve Uls. Ilşk.
521 Mehmet Durmuş ıstanbul Bilgi Halkla Ilişkiler
522 Mehmet Cok Uludag Tıp
523 Mehmet Bingolbali Firat Inşaat
524 Mehmet Ceylan Beykent Elek. Ve Hab. Müh.
525 Mehmet özay ıstanbul Orman Muhendıslıgı
526 Mehmet Karahan Ortadogu Teknik Bilgisayar Mühendisliği
527 Mehmet Demir Akdeniz Yapı Denetim Yrd.
528 Mehmet Törün Kocaeli Ekonomi
529 Mehmet Bedil Kahramanmaras Sütçü ımam Ziraat Mühendisliği-toprak Bilimi & Bitki Besleme
530 Mehmet Aktürk Gazi Uluslararası Ilişkiler
531 Mehmet Türk Yildiz Teknik Harita Mühendisliği
532 Mehmet Akif Gürler Firat Tıp
533 Mehmet Ali çaya Adnan Menderes Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu
534 Mehmet Batuhan Mamur Firat Makine Mühendisliği
535 Mehmet Burak Tekin Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
536 Mehmet Burak Töyer çukurova Elektrik
537 Mehmet Erkan Doğan Kirikkale Veteriner
538 Mehmet Hıdır El Hacettepe Elektrik Elektronik Mühendisliği
539 Mehmet Necip Ekşi Yildiz Teknik Harita Mühendisliği
540 Mehmet Resul Can Zonguldak Kara Elmas Restorasyon
541 Mehmet Sefa Barlak Fatih Bilgisayar Mühendisliği
542 Mehmet Sinan Eren Bogaziçi Turizm Işletmeciliği
543 Mehmethan Derin Osmangazi Tarih
544 Mehtap Karakaya Marmara Hukuk
545 Mehtap Karakaya Marmara Hukuk
546 Melih özbulut Gazi Iktisat
547 Melih Soylu Bahçeşehir Iletişim
548 Melih Emiroğlu ınönü Iktisadi Ve Idari Bilimler
549 Melih Akduman Uludag Işletme
550 Melike Esen Firat Elektrik Elektronik Mühendisliği
551 Meltem çelik Selçuk Iktisat
552 Mert Gürtürk Yildiz Teknik Harita Müh.
553 Merve Sungurtekin Marmara Tıp Fakültesi
554 Merve çakılcıoğlu Bilkent Bilgisayar Bilişim
555 Merve Eke Yildiz Teknik Mimarlık
556 Merve Akçiçek Yeditepe Eczacılık
557 Merve Baygeldi Ortadogu Teknik Sosyoloji
558 Merve Nil Bay Dokuz Eylül Endüstri Mühendisliği
559 Meryem Aydın Karadeniz Teknik Ingiliz Dili Ve Edebiyetı
560 Metin Bagci Firat Fen Bilgisi öğrt.
561 Metin Bakır Ege Diş Hekimliği
562 Metin Yüksel Firat Elektrik Elektronik Mühendisliği
563 Mevlüt Turan ıstanbul Işletme
564 Miktat çakar ıstanbul Gazetecilik
565 Mimar Sinan Vişne Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
566 Mine Altuntaş ınönü Sınıf öğretmenliği
567 Muhammed Edoğlu Firat Sınıf öğretmenliği
568 Muhammed çubuk Firat Matematik
569 Muhammed Yeşilkaya Karadeniz Teknik Elektrik
570 Muhammed Açıkkapu Firat Inşaat
571 Muhammed şara Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
572 Muhammed Parlak Mersin Mimarlık
573 Muhammed Erol Aksaray Kamu Yönetimi
574 Muhammed Asım Gül Abant ızzet Baysal Bilgisayar Programlama
575 Muhammed Aycan Taşbilek ıstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (ingilizce Tıp)
576 Muhammed Emre Tanyol Dokuz Eylül Makina Mühendisliği
577 Muhammed Fatih Sancaklı Sakarya Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu
578 Muhammed Numan çolak ıstanbul Teknik Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
579 Muhammet Metin Kocaeli Harita Mühendisliği
580 Muhammet Ciraplı ınönü Iktisat
581 Muhammet Ali Avci Selçuk Okul öncesi
582 Muhammet Ali Sarıaydın Kafkas Ilk Ve Acil Yardım (paramedik)
583 Muhammet çağrı Uz Sakarya Işletme
584 Muhammet Hami Tekin Firat Inşaat
585 Muhammet Talha Kaya Azerbaycan Tıp üni Tıp
586 Muhammet Veysel Karakaş ıstanbul Bilgisayar Ve öğretim Teknolojileri öğretmenliği
587 Muhittin özkan Firat Matematik
588 Muhsin Ipek Afyon Kocatepe Harita Mühendisliği
589 Murat Dayı Bahçeşehir Iktisadi Ve Idari Bilimler Fakültesi
590 Murat Okubay Yildiz Teknik Ulaştırma
591 Murat Bacaksız Firat Kimya Mühendisliği
592 Murat Aslan Osmangazi Işletme
593 Murat Aydın ıstanbul Cerrahpaşa Ingilizce Tıp
594 Murat Tatlı Firat Fen Bilgisi öğret.
595 Murat Toptaş Kocaeli Tıp
596 Murat Ergin Firat Sosyal Bilgiler öğretmenliği
597 Murat Boy Firat Sınıf öğretmenliği
598 Murat Fırtına Firat Jeoloji
599 Murat Mut Yildiz Teknik Jeodezi Ve Fototgrametri Müh.
600 Murat Kaya ınönü Hemşirelik
601 Murat Kaya Firat Sosyal Bilgiler öğrt.
602 Murat Beyaztaş Firat Tıp
603 Murat şen Selçuk Uluslararası Ilişkiler
604 Murat Tok Nigde Iktisat
605 Murat Aydın Karadeniz Teknik Işletme
606 Murat Gürgöz Karadeniz Teknik Işletme
607 Mustafa Beyarslan Firat Bilgisayar Ve öğretim Tek. öğrt.
608 Mustafa Uludağ Atılım Işletme
609 Mustafa Akgün Hacettepe Sosyal Hizmet
610 Mustafa Erdem Firat Sınıf öğretmenliği
611 Mustafa Sunkar Kocaeli Elektronik Haberleşme
612 Mustafa Bakır Gazi Makina Mühendisliği
613 Mustafa Keser ınönü Elektrik-elektronik
614 Mustafa Tunç Firat Inşaat Mühendiliği
615 Mustafa Aldanmaz ınönü Hemşirelik
616 Mustafa Karaaslan Firat Tıp
617 Mustafa Demir Trakya Ekonometri
618 Mustafa Yazıcı Ankara Fiz.mühendisliği
619 Mustafa Kaya Selçuk Elektrik-elektronik Mühendisliği
620 Mustafa Tuncer Kocaeli Reklamcılık
621 Mustafa Gülerer ıstanbul Hukuk
622 Mustafa Bahadır çiçek Bahçeşehir Iktisadi Ve Idari Bilimler Fakültesi
623 Mustafa Burak Gök On Dokuz Mayis Elektrik Elektronik Mühendisliği
624 Mustafa Fahri Karabulut ıstanbul Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
625 Mustafa Fatih Temizer Uluslararasi Ic Mimarlik
626 Mustafa Gökhan çelik Selçuk Inşaat Mühendisliği
627 Mustafa Malik özmen Firat Su ürünleri Mühendisliği
628 Mustafa Selimhan Coşkun Mersin Fizik
629 Mustafa Soydan Kaya Selçuk Bilgisayar
630 Mücahit Polat Firat Muhasebe
631 Müge Arslan Firat Bilgisayar öğretmenliği
632 Münüre Değer Firat Turizm Ve Otel Işletmeciliği
633 Mürübet özben Abant ızzet Baysal Uluslararası Ilişkiler
634 Nadir Balık Firat Elektrik-elektronik Müh.
635 Naim Olmuş Afyon Kocatepe Muhasebe I.ö
636 Necati Mumcu Kocaeli Tıp
637 Nergis Tugal Afyon Kocatepe Işletme
638 Nermin Saraç Cumhuriyet çalişma Ekonomisi Ve Endüstri Ilişkileri
639 Nevra Aytaç ıstanbul Teknik Makine Mühendisliği
640 Neyfel çerçi Firat Makine Mühendisliği
641 Niay Belhan Uludag Matematik öğretmenliği
642 Nida Karabulut Yüzüncü Yil Gıda Teknolojisi
643 Nihan Karabulut Selçuk Okul öncesi öğretmenliği
644 Nihan Yılmaz Yildiz Teknik Insan Kaynakları
645 Nihat Talo Bahçeşehir Sosyoloji
646 Nihat Yıldırım Marmara Hukuk
647 Nihat Akın Keskin ınönü Jeoeknik
648 Nihat Kürşat Kızıl On Dokuz Mayis Kimya
649 Nilgün çetinkaya Ege Gıda Mühendisliği
650 Nilüfer Kara Kahramanmaras Sütçü ımam Işletme
651 Nilüfer Kara Kahramanmaras Sütçü ımam Işletme
652 Nisa Aytaç Mersin Iktisat
653 Nisa Gecekuşu Erciyes Din Kültürü öğretmenliği
654 Nur Betül Arslan ıstanbul Cerrahpaşa Tıp Ingilizce
655 Nur Betül Arslan ıstanbul Bilgi Cerrahpaşa Tıp (ıngilizce)
656 Nur Betül Arslan ıstanbul Ingikizce Tıp
657 Nureddin Emir Firat Böte
658 Nurşen Erçek Kocaeli Tıp
659 Oğuz üçer Bogaziçi Civil Engineering
660 Oğuzhan Gülcemal ıstanbul Kamu Yönetimi
661 Oğuzhan çolak Firat Fen Bilgisi öğret.
662 Oğuzhan Kinter Dokuz Eylül Işletme
663 Oğuzhan Baydar Adnan Menderes Işletme
664 Oğuzhan Oral Karadeniz Teknik Iklimlendirme Ve Soğutma Teknolojileri
665 Oğuzhan Dilek Uludag Uluslararası Ilişkiler
666 Oğuzhan Altunok Firat Bilgisayar Mühendisliği
667 Okan Bingöl Firat Fizik
668 Okan özkara Firat Türkçe öğretmenliği
669 Okay Baykara Marmara Tıp
670 Oktay Tarhan Firat Elektrik Elektronik Müh.
671 Oktay Bulut Firat Tıp
672 Oktay çiçek Firat Makine Mühendisliği
673 Onur Poyraz Firat Inşaat Mühendisliği
674 Onur Bülbül Karadeniz Teknik Iktisat
675 Onur Aksoy Mustafa Kemal Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
676 Onur Elitok Yakındoğu Inşaat Müh.
677 Onur Bakırdağ Uludag Sınıf öğretmenliği
678 Onur Başak Kadir Has Uluslararası Ilişkiler (ıng)
679 Onur Ercan Ankara Halkla Ilişkiler
680 Onurcan Köz Firat Inşaat Mühendisliği
681 Orhan Gürsel Anadolu Iletişim
682 Orhan Ayas Uludag Tıp
683 Orhan Atila Kocaeli Elektronik Ve Haberleşme Müh.
684 Orkun Güngör ıstanbul Ingilizce Iktisat
685 Osman Deniz Karadeniz Teknik Jeodezi V Fotogrametri Mühendisliği
686 Osman çoban çukurova Istatistik
687 Osman özgür öztürk Hacettepe Işletme
688 Ozan Aydın Osmangazi Işletme
689 Ozan Aydın Osmangazi Işletme
690 ömer Alpay Doğuş Hukuk
691 ömer Türker Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
692 ömer Turgut Marmara Eczacılık
693 ömer şerbet Karadeniz Teknik Orman Mühendisliği
694 ömer Yıldırım Karadeniz Teknik Maliye
695 ömer Esmez Yildiz Teknik Harita Müh.
696 ömer Avcı Firat Makine Mühendisliği
697 ömer Cemil Küçüközer Karadeniz Teknik Mimarlık
698 ömer Faruk Başgün çukurova Peyzaj Mimarlığı
699 ömer Faruk Yüngül Yeditepe Halkla Ilişkiler Ve Tanıtım
700 ömer Faruk Bulut Hitit Tarih
701 önder Ulusoy Firat Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama
702 önder öksüztepe Cumhuriyet Jeofizik Mühendisliği
703 öner Bilgiç Erciyes Besyo
704 öner çetin Doğu Akdeniz Inşaat Mühendisliği
705 övünç Yanlıç Yakındoğu Halkla Ilişkiler
706 özcan özdemir Yildiz Teknik Matematik Mühendisliği
707 özcan Oğraş Karadeniz Teknik Elektirik
708 özcan Kaymaz Hacettepe Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi
709 özer Doğdu Ankara Diş Hekimliği Fakültesi
710 özge öztürk ıstanbul Maliye
711 özgür öz Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği
712 özgür Aran Karadeniz Teknik Orman Mühendisliği
713 özlem Alp Firat Elektrik Elektronik Müh.
714 özlem özdemir Anadolu Işletme
715 özlem Ertürk Yüzüncü Yil Tarih öğr
716 özlem Ertürk Yüzüncü Yil Tarih öğr.
717 özlem Gülgeç Selçuk Tıp Fakültesi
718 özlem Uslu ıstanbul Iua.gıda Teknolojisi
719 Pelin Yıldırım Anadolu Beden Eğitimi Ve Spor öğretmliği
720 Rabia çelik Firat
721 Ramazan Uğur Uludag Tıp Fakültesi
722 Ramazan çeçen Mehmet Akif Ersoy Edebıyat
723 Resul Bayar Zonguldak Kara Elmas Işletme
724 Rıdvan Taşkaya Dokuz Eylül Işletme
725 Rıdvan Gömleksiz Akdeniz Tıp
726 Rıdvan Ersöz ınönü Sağlık Memurluğu
727 Rıfat şener Yildiz Teknik Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği
728 Rukiye çetinkaya ınönü Iktisat
729 Saadet özen Hacettepe Diyetetik
730 Sabri Aydın Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
731 Sabri Sayın Firat Bilg
732 Saim Yılmaz Abant ızzet Baysal Turizim Ve Otel Işletmeciliği
733 Sait Bayram Afyon Kocatepe Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
734 Sait Duman Firat Turizm Ve Otelcilik
735 Salih Sarışık Karadeniz Teknik Inşaat Mğhendisliği
736 Saliha Ballıkaya Firat Elektrik-elektronik Mühendisliği
737 Samed Keklik Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
738 Samet Eran Haliç Moleküler Biyoloji Ve Genetik
739 Samet şeker Firat Makin E
740 Samet Bozcan Firat Tıp
741 Samet Deniz Yildiz Teknik Bilgisayar Ve öğr. Tek öğretmenliği
742 Samet Koçdemir Erciyes Işletme
743 Seda Karabulut Başkent Fizik Tedavi Rehabilitasyon
744 Seda Ergan Yeditepe Elektrik-elektronik Mühendisliği
745 Seda Tanyeri Hacettepe Tıp Fakültesi
746 Seda Boyraz Uludag Iktisat
747 Seda Hayta ıstanbul Türk Dili Ve Edebiyatı
748 Seda Tuncer Marmara Mütercim-tercümanlık(ingilizce)
749 Seda Nur çelebi Balikesir Muhasebe
750 Sedat Türk Atılım Işletme
751 Seer Doğdu Karadeniz Teknik Gemi Inşaat
752 Sefa Aytaç Bilkent Molekuler Biyoloji Ve Genetik
753 Sefa Key Firat Tıp
754 Sefa Büyüker Selçuk Jeoloji Müh.
755 Sefa Betedin Haliç M.biy.genetik
756 Sefa Betedin Haliç M.biy.genetik
757 Sefa öztekin Firat Inşaat
758 Selahattin Aydoğdu Dicle Elektrik Elektronik
759 Selami Güneş Firat Jeoloji Mühendisliği
760 Selçuk Kırat Firat Bilgisayar öğretmenliği
761 Selda Gürgöl Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
762 Selim Kaya Adnan Menderes Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu
763 Selim Kılıçoğlu Karadeniz Teknik Mimarlık
764 Selim Asal Afyon Kocatepe Biyomedikal Ct
765 Selim Asal Afyon Kocatepe Biyomedikal
766 Selim Ufuk Akpınar ıstanbul Uluslararası Ilişkiler
767 Selin Başaran ıstanbul Tıp Fakültesi
768 Sema özdemir ınönü Kimya Mühendisliği
769 Semih çelik Gaziantep Tıp Fakültesi
770 Semih Canpolat Yeditepe Tıp Fakültesi Ing.
771 Semiha Karamazı Karadeniz Teknik Orman Mühendisliği
772 Semiha Karamazı Karadeniz Teknik Orman Müh.
773 Seray Dogan Karadeniz Teknik Iktisat
774 Serbay Sayğılı Osmangazi Tıp
775 Serçin Demirtaş ınönü Işletme
776 Serdar Aydın ıstanbul Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
777 Serdar Sorgucu Uludag Kamu Yönetimi
778 Serdar Gün Kahramanmaras Sütçü ımam Türk Dili Ve Edebiyatı
779 Serdar Altundal Selçuk Harita Mühendisliği
780 Serdar Altundal Selçuk Harita Müh.
781 Seren özkaya Anadolu Iktisat
782 Serhan öcal Doğuş Işletme
783 Serhan Altunok Ankara Elektronik Mühendisligi
784 Serhan Dağdelen Firat Tarih
785 Serhat Avcı Karadeniz Teknik Isletme
786 Serhat Arpa Akdeniz Besyo
787 Serhat Kayalı Firat Veteriner
788 Serhat Tek Afyon Kocatepe Uluslar Arası Ticaret Ve Finansman
789 Serhat Erol Ankara Hukuk
790 Serhat Gülnaroğlu Cumhuriyet Matematik
791 Serhat Gül Firat Elektrik Elektronik Mühendisliği
792 Serkan Varol Yildiz Teknik Inşaat
793 Serkan Gülcemal Yildiz Teknik Makina Mühendisliği
794 Serkan Naz Yildiz Teknik Elektrik Mühendisliği
795 Serkan Taşköprü ınönü Iktisat
796 Serkan Yılmaz Afyon Kocatepe Doğalgaz ısıtmave Sıhhi Tes.
797 Serkan Taş Firat Su ürünleri Fakültesi
798 Servet Ilkılıç Firat Fizik
799 Sevcan Akkoyun Afyon Kocatepe Dış Ticaret
800 Sevda Arpa Karadeniz Teknik Maliye
801 Sevda Aydın Firat Yapı Ressamlığı öğrt.
802 Sevil Karabulut çankaya Uluslar Arası Ticaret
803 Sevil Ceylan ınönü Iktisat
804 Sezer Doğdu Karadeniz Teknik Gemi Inşaatı Ve Gemi Makinaları Mühendisliği
805 Sibel Gür Afyon Kocatepe Veteriner
806 Sinan Metin Karadeniz Teknik Orman Endüstri Mühendisliği
807 Sinem Erdem Doğu Akdeniz Bankacılık Ve Finansman
808 Sinem Günebakan Osmangazi Fizik
809 Sinem Key Hacettepe Nükleer Enerji Mühendisliği
810 Soner Barim Firat Inşaat
811 Songül Hazar ınönü Işletme
812 Sonnur Duriye çetinkaya Afyon Kocatepe Işletme(ingilizce)
813 Soydan Kaya Doğu Akdeniz Bilişim Sistemleri Mühendisliği
814 Süleyman Demir Afyon Kocatepe Harita Mühendisliği
815 Süleyman Güngören ıstanbul Eczacılık Fakültesi
816 Süleyman Yağız çimen çanakkale 18 Mart Seyahat Işlt. & Turizm Rehb.
817 Sümeyye özdemir Kafkas Okul öncesi öğretmenliği
818 şahika Sena Bayazit ıstanbul Kimya Mühendisliği
819 şerife Bektaş Erciyes Tarih
820 şevket Durmaz ıstanbul Işletme
821 şeyma Sezikli Gazi Kamu Yönetimi
822 şeyma Esmeray Yeditepe Pdr
823 şeyma Mermutlu Gazi Diş Hekimliği
824 şeyma Kavak Marmara Eczacılık
825 şüheda şener Firat Tıp
826 Taha çetin Firat Tıp
827 Taha Güneş Marmara Hukuk
828 Taha Koray Ceylan Fatih Bilgisayar Muhendisliği
829 Talha Kaya Abant ızzet Baysal Fizik Tedavi Ve Reh
830 Talip Seven Uludag Işletme
831 Taner Ertürk Yeditepe Bilgisayar Müh.
832 Taner Delioğlu Beykent Banka
833 Tarık Elma Firat Tıp
834 Tarık Olcay Eskibağ Karadeniz Teknik Makina Mühendisliği
835 Tayfur Dostuoğlu Bogaziçi Fef Matematik
836 Tekin Mansur Karadeniz Teknik Iktisat
837 Telha Tanyildizi Firat Metal öğretmenliği
838 Tolga Turan Bahçeşehir Görsel Tasarım Ve Iletisim
839 Tolgahan Polat Uludag Matematik
840 Tuba Polat Firat Inşaat Mühendisliği
841 Tuba özmen Firat Inşaat
842 Tuba Esen Selçuk Kamu Yönetimi
843 Tuba Yılmaz Gazi Büro Yönetimi öğretmenliği
844 Tugrul Yildirim Fatih Psikoloji
845 Tuğba Yentür Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği
846 Turgay Dil Firat Elektrik Elektronik Müh.
847 Turgut Emre Erdem Akdeniz Tıp Fakültesi
848 Tülin Gülgeç Kahramanmaras Sütçü ımam Iktisat
849 Tülin Umay Firat Yapı Ressamlığı öğretmenliği
850 Tülin Umay Firat Yapı Ressamlığı öğretmenliği
851 Tümay Sarıışık Yeditepe Uluslararası Finans
852 Türker Yıldırım Karadeniz Teknik Inşaat Mühendisliği
853 Türker şinik Gaziantep Işletme
854 Uğur özay Anadolu Işletme
855 Uğur Polat Karadeniz Teknik Iktisat
856 Uğur özg Firat Jeoloj Müh
857 Uğur Aydın Firat Su ürünleri
858 Uğur Kübra Fırat Firat Elektrik Elektronik Mühendisliği
859 Uğur Nurettin Yıldırım Afyon Kocatepe Büro Yönetimi Ve Sekreterlik
860 Umut şimşek Karadeniz Teknik Fen Bilgisi öğretmenliği
861 Utku Gündogdu Doğuş Eletronık Ve Haberlesme Muhendıslıgı
862 ümit Ertaş Osmangazi Endüstri Mühendisliği
863 ümit Ertaş Gazi Hukuk Fakültes,
864 ümit Kamil Ekici Firat Tıp
865 ünzile özeren Gaziantep çocuk Gelişimi
866 Vahap Budak Akdeniz Elektronik Haberleşme
867 Vedat Bağsız Firat Jeoloji Mühendisliği
868 Veysel Tokpınar Sakarya Besyo
869 Veysel çelik Firat Elektrik Elektronik Muhendisliği
870 Veysel Eser Karadeniz Teknik Jeodezi Ve Fotogrometri Müh.
871 Veysel Emir Yildiz Teknik Bilgisayar
872 Veysel Yılmaz Afyon Kocatepe Yapı öğretmenliği
873 Veysel Kaya Qafqaz üni Turk Dili Ve Edebiyati Ogretmenligi
874 Veysel Sekin Kocaeli Deniz Işletmeleleri Yöneticiliği
875 Veysel öztürk Selçuk Kamu Yönetimi
876 Veysel çağan Karadeniz Fatih Bilgisayar Mühendisliği
877 Veysel Emre özkan Karadeniz Teknik Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği
878 Veysel Sadık Gürses Ortadogu Teknik Inşaat Mühendisliği
879 Vildan Türe Hacettepe Grafik Tasarım
880 Vildan Türe Hacettepe Grafik Tasarım
881 Volkan Alkaya Kahramanmaras Sütçü ımam Kamu Yönetimi
882 Volkan Güneş Atatürk Iktisadi Ve Idari Bilimler Fakültesi/ Iktisat Bölümü
883 Volkan Yoldas ıstanbul Ticaret Uluslararası Ticaret
884 Volkan Kılıç Pamukkale Iktisat
885 Volkan Serhat özen Firat Veteriner Fakültesi
886 Yasemin Arpa Firat Yerel Yönetimler
887 Yasin özdemir Yildiz Teknik Elektrik Müh.
888 Yasir Ergün ınönü Işletme
889 Yaşar Celayir ınönü Matematik
890 Yaşar özdemir Uludag ıktısat
891 Yaşar öcal ıstanbul Hukuk
892 Yavuz çakmakçı çukurova Bilgisayar Muhendisligi
893 Yazgı özger Haliç Moleküler Bıyolojı Ve Genetık
894 Yener Ata ıstanbul Hukuk
895 Yeter Taş Firat Ilahiyat
896 Yunus Kurşun Marmara Eczacılık
897 Yunus Ataş Kadir Has Hukuk
898 Yunus Bulut Kahramanmaras Sütçü ımam Iktisat
899 Yunus Elitok Gazi Uluslararası Ilişkiler
900 Yunus Aktaş çukurova Iktisat
901 Yunus Yıldızhan ıstanbul Hemşirelik
902 Yunus Biçer Uluslararasi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası Ilişkiler
903 Yunus Dumandağ Doğu Akdeniz Mimarlık
904 Yunus Emre Budak ıstanbul Orman Mühendisliği
905 Yusuf özdemir Erciyes Jeodezi Ve Fotogrametri Müh
906 Yusuf ırmak Karadeniz Teknik Maliye
907 Yusuf Böler Dokuz Eylül Işletme
908 Yusuf özcan Uludag Işletme
909 Yusuf Aksakal Marmara Hukuk
910 Yusuf Can Uludag Tıp
911 Yusuf Dinç Ankara Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi
912 Yusuf şahin Selçuk Hukuk Fakültesi
913 Yusuf Keleştemur Ortadogu Teknik Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği
914 Zafer Saraç Firat Biyoloji
915 Zafer çelik Afyon Kocatepe Harita Mühendisliği
916 Zeki Uludağ Erciyes Besyo
917 Zeynep Küçük Gaziantep Türkçe Eğitimi
918 Zeynep Gülberk Kuzu Okan Psikoloji
919 Zübeyde Avcı Afyon Kocatepe Edebiyat
920 Zülfü şeker Firat Inşaat Müh.
921 Zülfü Karabulut Afyon Kocatepe Polis Meslek Yüksek Okulu
922 Zülküf Nanto Firat Sınıf öğretmenliği
923 Zülküf çepe ıstanbul Hukuk
924 Zülküf Baykara Karadeniz Teknik Biyoloji öğretmenliği
925 Zülküf Işkil Pamukkale Fizik Müh.
Başkandan
Doruk Ziya OKUBAY KIYMETLİ ELAZIĞLILAR
Doruk Ziya OKUBAY
 
Projeler
 
Kırıkkale
Fethi Ahmet FIRAT Sırlı Kubbemde Hoş Sadalar
Fethi Ahmet FIRAT
İstanbul
Yunus KURŞUN ZALIM GURBET
Yunus KURŞUN
Ankara
Feti Ahmet ESMEZ DOĞUNUN PARİS'İ
Feti Ahmet ESMEZ
 
Duyurular
TEMSİLCİLİKLERİNİN DİKKATİNE!!!
02-03-2010
ayrıntılar..

 
Elazığ
M.Hami TEKİN BİZ BURADAYIZ
M.Hami TEKİN
Malatya
Furkan KARAHÜSEYİNOĞLU KANAYAN YARAMIZ
Furkan KARAHÜSEYİNOĞLU
Bursa
Ramazan UĞUR FİKİR ÇİLESİ
Ramazan UĞUR
 
Elazığ
 
Copyright © ELAZIĞLI ÜNİVERSİTELİLER 2009
Web tasarım & programlama : Ahmet Polat